Konferenční služby a vzdělávání

Služby konferencí se v současné době stávají jedním z fenoménů dnešní doby a zcela nepostradatelný prvkem v řízení firem, úřadů,ve medicíně,v reklamě, ve vzdělávání apod. Konference představují moderní způsob komunikace mezi dvěma či více účastníky. Přitom nezávisí na aktuálním místě, kde se účastníci nacházejí. Konference zrychlují informační toky a rozšiřují možnosti rozhodovacích procesů v reálném čase. Každý komunikuje s každým stejně, jako při běžném rozhovoru - dohoda vzniká v krátké době. Riziko špatné domluvy je výrazně nižší stejně jako riziko skrytých nákladů.

Základní přínosy konference obecně:

* zrychlení rozhodovacích procesů
* zvýšení produktivity
* úspora času
* úspora cestovních nákladů
* úspora provozních nákladů

Společnost T-NET s.r.o. Vám nabízí komplexní služby v oblasti konferencí, počínaje analýzou vašich potřeb, návrhu řešení a realizaci na nejvyšší možné úrovni a k tomu nabízíme samozřejmě i záruční a pozáručním servis a poradenství.

Naše nabídka řešení zahrnuje

AUDIOKONFERENCE

Služba Audiokonference přináší výhody skupinového volání mezi několika účastníky. Poskytujeme sofistikované řešení přímo navržené pro hlasovou konferenci více účastníků pomocí patentovaných technologií.

* více informací na stránce Audiokonference

VIDEOKONFERENCE

Ideální nástroj, který snižuje náklady na pořádání různých prezentací, konferencí nebo školení. Jedná se o obrazové a zvukové propojení několika osob nebo skupin způsobem, který umožňuje vzájemnou plnohodnotnou komunikaci.

* více informací na stránce Videokonference

WEBCAST, STREAMING

Nabízíme službu, která umožní zapojit do dění v organizaci i ty, kdo se nemohou osobně účastnit prezentací, školení, zasedání či dalších aktivit. Pomocí snadné a rychlé instalace připravíme podmínky pro zvěřejnění přenosu či záznamu z libovolných událostí na webových stránkách.

* více informací na stránce Webcast, Streaming

WEBINÁŘE(semináře přes webové rozhraní)

Živá forma on-line komunikace, která probíhá prostřednictvím Internetu pouze přes webový prohlížeč. Účastník webináře nepotřebuje speciální hardwarové ani softwarové vybavení a možnosi jeho využití jsou velice široké. Nejčastěji se webináře používají pro školení, představení nových produktů, předání informací apod.

* více informací na stránce Webináře

V případě, že máte zájem o naše služby, nebo v případě, že potřebujete nějaké informace, zašlete nám svůj dotaz pomocí kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.