Domácí automatizace

Prožijte absolutní klid

 

domaci_automatizaceV domově, ve kterém můžete sledovat a měnit nastavení světel, topení či klimatizace a tím zlepšit jeho pohodlí a kvalitu. V domově, ve kterém můžete kontrolovat všechny místnosti z jakéhokoliv místa a jednoduše změnit nastavení. Systém, který Vám umožní optimalizovat spotřebu energie automatickým nastavením teploty podle životního stylu a ovládat ji vzdáleně pro jestě větsí pohodlí. Vracíte se domů dříve? Jednoduše použijte laptop nebo iPhone a nastavte si teplotu tak, abyste měli doma po příjezdu příjemně. Klidně můžete sledovat teplotu ve vinném sklípku, nebo ve vířivce!

Nastavte si závěsy a žaluzie tak, aby se pomalu otevřely a Vás ráno příjemně probudilo denní světlo, pak zase večer zavřely při západu slunce pro Vaše větší soukromí.

Inteligentní ovládání Crestron řídí všechny domací systémy. Dosahuje maximální úspory energie a zároveň zachovává veškerý komfort a pohodlí.

 

automatizace

 

Creston

 

domaci_automatizace2Kompletní řešení od Crestronu vylepšuje a zjednodušuje všechny technologie ve Vašem domě. Naším cílem je nabídnout Vám neomezený pocit pohodlí a luxusu. S technologií Crestron nejste nuceni chodit z pokoje do pokoje kvůli nastavení světel, teploty nebo audio vizualních zařízení. Všechny prvky Vaší domácí automatizace můžete ovládat pouhým dotykem pomocí dotykového panelu, dálkového ovládání nebo na míru upravenou klávesnicí, a to z místa kde se právě nacházíte.

 

 

V případě, že máte zájem o naše služby, nebo v případě, že potřebujete nějaké informace, zašlete nám svůj dotaz pomocí kontaktního formuláře a my se Vám ozveme.